IMA Abacus Mental Arithmetic, Kids Learning, Children Learning, IMA Academic, Sensory, Programmes, Foundation, Education, Creative Thinking, IMA, Abacus, Mental Arithmetic, Centre, Franchise, Learning Centre, Children Learning Centre, Enrichment Centre, Mental Arithmetic Learning Malaysia, Abacus Learning Malaysia IMA Abacus Mental Arithmetic, Kids Learning, Children Learning, IMA Academic, Sensory, Programmes, Foundation, Education, Creative Thinking, IMA, Abacus, Mental Arithmetic, Centre, Franchise, Learning Centre, Children Learning Centre, Enrichment Centre, Mental Arithmetic Learning Malaysia, Abacus Learning Malaysia
IMA Şirket Tanıtımı IMA Şirket Geçmişi IMA Akademik Kadrosu IMA Kilometre Taşları IMA Görüşler IMA Sorumluluğu IMA Tamamlama IMA Ödülleri Ve Tanınma
Kapat  X

IMA Direktör Mesajı

  • IMA Grup Direktörü 

    Mr. Sam Tai
  • IMA Grup Direktörü 

    Mr. Y.C.Leong
Geri

 

Bu özel vesileyle, IMA Education Group'un kökenini, misyonunu ve tercihinizin nedenini sizlerle paylaşmaktan çok memnunum. IMA Çin Abaküs Eğitim Kurumu 1997 yılında kurulmuştur.


Küçük ve mütevazı bir abaküs eğitim merkezinden başladık, kendini abaküs eğitimini teşvik etmeye adadık ve bugün gördüğünüz IMA Eğitim Grubu olmak için geliştirdik. Özel sektörde faaliyet gösteren bir abaküs eğitim merkezinden, ebeveynler ve halk tarafından güvenilen eğitim kurumu olmanın yanı sıra farklı Eğitim Bakanlıkları tarafından akredite olmaya kadar. Misyonumuz abaküs eğitimini teşvik etmek, yüksek kaliteli bir öğrenim ortamı sağlamak ve öğrencilerin potansiyelini keşfetmektir. IMA uluslararası yarışmalarına veya sınavlarına katılarak, öğrenciler hızla özgüvenlerini ve konsantrasyonlarını geliştirecek ve daha çok kendi kendilerini motive edecekler. Rahat bir tavırdan öğrenmenin tadını çıkarmaya; dikkatsizlikten odaklanmaya; düşük benlik saygısından güven dolu olmaya

IMA Education Group, çocuklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için her zaman hizmet kalitemizi iyileştirmeye çalışacaktır. Amacımız, mükemmel organizasyon ve olağanüstü başarılarla çocukların parlak geleceklerini inşa etmelerine yardımcı olacak güvenilir bir kurum olmaktır. IMA Education Group’un resmi web sitesinde yenilikçi öğretim yöntemlerimizi, araştırma ve girişimcilik programımızı anlamanıza yardımcı olacak tüm bilgiler bulunmaktadır. Gelişmekte olan IMA Eğitim Grubunu kontrol etmek için web sitemize göz atabilirsiniz.

Geçmişe baktığımızda, başarılarımızdan çok gurur duyuyoruz; Ayrıca geleceğe atılacağımıza son derece eminiz.

 

Teşekkürler ve IMA Education Group & rsquo; un resmi web sitesine hoş geldiniz.

Mr. Sam Tai

IMA Grup Direktörü

Geri

 

Hepinize En İçten Selamlar ve AKILLI Eğitim Grubuna Hoş Geldiniz.

1997'de başlayan küçük bir öğrenme merkezinden, AKILLI Zihinsel-Aritmetik (IMA) bugün bir Abaküs ve Zihinsel-Aritmetik akademisi haline geldi. INTELLIGENT, Abaküs ve Zihinsel-Aritmetiği tanıtmaktan yalnızca özel sektöre, dünyanın dört bir yanındaki ebeveynlerden ve franchise üyelerinden ezici yanıtlar alan bir eğitim kurumuna doğru bir yolculuk yaptı.

INTELLIGENT'in yol gösterici felsefesi, beyin geliştirme programının bir parçası olarak çocuk Abaküsü ve Zihinsel-Aritmetik eğitimi alanında dünya çapında mesleki gelişim eğitimi, bilgisi, danışmanlık hizmetleri ve bireyler ve iş dünyası için franchising geliştirme sunan lider bir kuruluş olmayı amaçlamaktadır.

INTELLIGENT, Abaküs ve Zihinsel-Aritmetik öğrenmenin yerel ve dünya çapındaki standartlarına uyum sağlamak için program içeriklerimizi geliştirmek için sürekli çaba sarf etmiştir. AKILLI Program eğitmenleri, çocukların en iyi öğretim yöntemleriyle etkili bir şekilde öğretilebilmesi için etkili öğretim yöntemlerini elde etmek için günler ve geceler çabalamaktadır.

Bugün, birçok ülkede binlerce çocuk IMA Programını öğreniyor. Şevkli destek, IMA Programının beyin gelişiminde önemli olduğunu kanıtlıyor. Dünya Abaküs ve Zihinsel-Aritmetik Derneği'nin (WAAMA) çalışmaları, Abaküs ve Zihinsel-Aritmetik eğitiminin 3 ila 12 yaş arası çocuklar arasında yapılmaya en uygun olduğunu göstermiştir. Eğitim yöntemi, hesaplama, tepki verme, konsantrasyon ve hafıza becerilerinde çocuklara çok yardımcı olacaktır. Düşünme yeteneği gerçekten belirgin bir şekilde gelişmiştir ve bu da beyin güçlerini dengelemelerine yardımcı olur.

Ayrıca, IMA Programı milliyetlerden, kültürlerden, ırklardan ve dillerden bağımsız olarak yürütülmektedir. Bu nedenle her çocuğa uygun olması için farklı kültürlerle bütünleşir. AKILLI, IMA Programına daha fazla çocuğun katılacağını ve gelecekte daha fazla ülkeye yayılacağını beklemektedir.

INTELLIGENT, gelecek vadeden bireyleri ve eğitim kurumlarını dünya çapında franchise işine katılmaya davet etmeyi umuyor. Ayrıca, INTELLIGENT, IMA Programı'nın potansiyel pazarının hala büyüdüğüne inanmaktadır. Bu nedenle, AKILLI, franchise işini en üst düzeye çıkarmak için kendini adamıştır. Ayrıca, INTELLIGENT ayrıca tüm değerli franchise üyeleriyle birlikte IMA Programını daha yüksek bir akademik performansa taşımayı ummaktadır.

Son olarak, AKILLI bu güçlü programın ve anlamlı kariyerin bir parçası olmanıza hoş geldiniz!

BAŞARINIZ BİZİM ENDİŞEMİZDİR !

Teşekkür ederim!

Mr. Y. C. Leong

IMA Grup Direktörü