IMA Abacus Mental Arithmetic, Kids Learning, Children Learning, IMA Academic, Sensory, Programmes, Foundation, Education, Creative Thinking, IMA, Abacus, Mental Arithmetic, Centre, Franchise, Learning Centre, Children Learning Centre, Enrichment Centre, Mental Arithmetic Learning Malaysia, Abacus Learning Malaysia IMA Abacus Mental Arithmetic, Kids Learning, Children Learning, IMA Academic, Sensory, Programmes, Foundation, Education, Creative Thinking, IMA, Abacus, Mental Arithmetic, Centre, Franchise, Learning Centre, Children Learning Centre, Enrichment Centre, Mental Arithmetic Learning Malaysia, Abacus Learning Malaysia
IMA Şirket Tanıtımı IMA Şirket Geçmişi IMA Akademik Kadrosu IMA Kilometre Taşları IMA Görüşler IMA Sorumluluğu IMA Tamamlama IMA Ödülleri Ve Tanınma
Kapat  X

IMA Görüşler

 

 

Malay Ebeveynlerinden IMA Görüşü – 2017

İlk çocuğum 8, ikinci çocuğum 7 yaşında. Öğrenmeye daha çok ilgi duyduklarını ve çalışmalarına daha çok odaklandıklarını görebiliyorum. Ders organize ve sistematiktir. IMA'nın sol ve sağ beyni uyaran ve eğiten bir kurs olduğunu hissediyorum. Aynı zamanda çocuklarımın daha odaklı ve yaratıcı olmalarını da sağlıyor. Şimdiye kadar onların daha keskin bir zihinleri olduğunu ve kendi kararlarını verebildiklerini görebiliyorum ve orada öğrendiklerinden çok memnunum. Ayrıca okul derslerinde, özellikle matematikte çok yardımcı oluyor, ödevlerinde daha bağımsız hale geliyorlar. Bence IMA programı iyi bir program ve diğer eğitim merkezlerinde bulunamıyor çünkü çocuklarımın beynini canlandırıp eğitebiliyor. Ayrıca çocuklarımın öğrenmeye çok ilgi duyduklarını da görüyorum çünkü öğretmenler onlara eğlenceli bir şekilde öğretiyor ve endişelendiriyor. Ayrıca müdür Bay Sam bana ve çocuklarıma karşı çok arkadaş canlısı olduğu için ona da saygı duyuyorum. IMA çok mükemmel.

Çinli Ebeveynlerden IMA Görüşü – 2017

Oğlum 4 yaşında IMA derslerine başladı. IMA kursunu öğrendikten sonra hafızasını, hayal gücünü ve yaratıcılığını geliştirir. Bence onun için iyi bir öğrenme ortamı varsa, denemesine izin vermeliyiz. Okulda, açıklama ve konuşma yeteneği de gelişti ve gelişimini görebiliyorum. Öğretmenler çok sorumluluk sahibidir, bu yüzden büyük bir rahatlama duygusu hissediyoruz. Abaküs ve zihinsel-aritmetiği öğrendikten sonra çocuğumun hafızası çok gelişti. Örneğin, bir günün olaylarını net bir şekilde tanımlayabilir. IMA sadece abaküs ve zihinsel-aritmetik öğretmekle kalmıyor, aynı zamanda çocuğumun hafıza gücünü ve gözlem becerisini de artırıyor, bu yüzden gerçekten denemeye değer bir yer. Az önce bahsettiğim gibi, IMA kursu sadece dört temel matematik işlemi öğretmek değil, aynı zamanda çocuğumun hafıza gücünü ve gözlemini de geliştiriyor. Bu yüzden eğitimde sorumluluk dolu olduklarını hissediyorum.

Hintli Ebeveynlerden IMA Görüşü – 2017

IMA Programında okuyan iki çocuğum var. Her ikisi de 5 yaşından beri IMA kursu okuyor. IQ için iyi bir kurs, hesaplamada ve problem çözmede daha hızlı hareket edebilirler. Okuldaki her konuya konsantre olabilirler. Öğretmenleri iyidir çünkü öğretme biçimleri çok yaratıcıdır, böylece çocuklarım kolayca anlayabilir. Çocuklarım, yaratıcı düşünceye ve Abacus Sistemine sahip oldukları için IMA Programı ile ilgileniyorlar. Abaküs Sistemi, sınıfta hızlı hesaplama yapabilmeleri ve okulda Matematikten daha yüksek puan almalarıdır. Yaratıcı düşünme için, sorular için bir hikaye oluşturup oluşturabilir ve daha hızlı bitirebilirler.

IMA En İyi Performans Merkezleri ve En İyi Eğitmenler Ödülleri – 2014

başarı, bir grup profesyonelin ekip çalışmasına ve uyumlu çabalarına bağlıdır. Intelligent Education Group, dünyanın her yerinden farklı geçmişlerden gelen çok sayıda üst düzey eğitmenlere sahiptir. Daha önce birçok alanda çalıştılar ve çok fazla öğretmenlik deneyimine sahipler. Ayrıca, öğrencilere değerleri ve becerileri öğretme tutkusunu paylaşıyorlar ve hızla değişen bir ortamda ellerinden gelenin en iyisini yapmalarına yardımcı oluyorlar. Doğru tavırla Intelligent Education Group'ta her şey mümkündür. Şimdiye kadar grubumuz güçlü bir hızla büyüyor. Olağanüstü bir kariyer yolculuğu için IMA ailesine katılın! Tüm IMA En İyi Performans Merkezlerimize ve En İyi Eğitmenlerimize tebrikler.

IMA Genel Şampiyon Ödülü – 2014

Intelligent International Competition 2014'te elimizden gelenin en iyisini denedik. Öğrencilerimizin her zamankinden daha gayretli olacağını umuyoruz. Ayrıca altı aydır öğrencilerimize ekstra uygulama yapmak için emek veren hocalarımıza şükranlarımızı sunmak istiyoruz. Yoğun eğitim sürecinde ödülleri hedeflemiyoruz. Bunun amacı öğrencileri geliştirmektir & rsquo; en iyi sonuçlara görsel algılama ve öğrenme yeteneği. Çok teşekkür ederim.

Mısırlıyız. Bu, IMA Uluslararası Yarışmasına üçüncü katılımımızdır. Öğrencilerimizle gurur duyuyoruz & rsquo; kazanım. Bugün dokuz kupa alıyoruz ve bunun oldukça büyük bir başarı olduğu için çok mutluyuz. Öğrencilerimize yardımcı olan tüm insanlara teşekkür ederiz. Heyecanlılar. Ödül kazanmanın hayattaki parçalarını değiştireceğini düşünüyorlar. Ekibimizle, öğrencilerimizle ve ülkemizle gurur duyuyoruz."Akıllı en iyisidir!".

Biz Filistinliyiz. IMA Uluslararası Yarışması 2014'te öğrencilerimizden biri şampiyon olduğu için çok mutluyuz. "Akıllı, Akıllı, Seni Seviyorum!".

Sri Lanka'lıyız. Çocuklarımızın bu etkinlikte başarılı olmalarından büyük gurur duyuyoruz. Birçok ülkede birçok katılımcı ile yarıştık. İlk kez bu kadar çok ödül alıyoruz. Öğretmenlerimize ve bizi destekleyen tüm insanlara teşekkür ederiz. Öğrenciler & rsquo; özveri ve bağlılık onları başarılı kılar. Bu vesileyle Sri Lanka'dan bu vesileyle gelen tüm ebeveynlere teşekkür etmek istiyoruz. Başarılı IMA Uluslararası Yarışması'nın organizatörü başta olmak üzere ülkemize tüm imkanları sağlayan Sayın Sam'e en içten teşekkürlerimizi sunarız. Ayrıca çok iyi iş çıkaran ve Sri Lanka'yı çok gururlandıran çocuklarımızı tebrik ediyoruz. IMA Programına bu yıl (2014) yeni başladık ve şu anda 400 çocuğumuz olduğunu söylemekten gurur duyuyoruz. Öğrencilerimiz Matematikte gelişme gösterdiler. IMA Programı Sri Lanka'da popüler hale geldi. 2015 yılında öğrenci sayımızı artırmayı ve artırmayı planlıyoruz. Bir dahaki sefere daha büyük bir takımla geleceğimize ve daha fazla madalya kazanacağımıza söz veriyoruz. Sri Lanka ve IMA'yı dünyada daha popüler hale getirmeyi umuyoruz. Teşekkür ederim.

IMA Uluslararası Yarışması 2014'e katılmak bizim için bir onurdur. Ayrıcalıklı, iyi organize edilmiş, iyi hazırlanmış ve katılımlıdır. Körfez Konseyi ülkeleri (GCC), Kuveyt, Katar, Bahreyn, Suudi Arabistan Krallığı, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Umman, Sudan ve Afrika Kıtasını temsil ediyoruz. Heyecanlıyız ve IMA'nın geliştiğini hissediyoruz. İyi organize edilmiş bir yarışmayı organize etmek için sıkı bir çalışma var. Çocuklar bizim endişemiz çünkü onlar bir milletin geleceği. Yarın için hazırlanıyoruz. Perspektif bir şey sağlamak bir topluluğun sorumluluğudur. Yarışmaya katılmak, kariyerleri için bir platformdur. IMA sadece bir program değildir. Bilimsel temelli bir parça işidir. Beynin iki tarafını beslemek ve geliştirmekle ilgili bir programdır. IMA programının şanlıya tırmanacağını söyleyebiliriz. Bu yarışmayı düzenlediği için IMA grubuna teşekkür ederiz. Bu, tüm dünyadaki tüm bayiler için ek bir zorluktur. Gelecekte öğrencilere daha fazla değer verir. Rekabetin iyi yapıldığını düşünüyoruz. Çok teşekkür ederim.

IMA Uluslararası Yarışması 2014'ün Görüşü F Grubu İlk 3 Kazanan

Çocuklarımızın çabalarının IMA Uluslararası Yarışması 2014'te kanıtlanmış olmasından çok mutluyuz. IMA Programı onların hızlı düşünme yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı oluyor. Ayrıca, öğretmenlerine minnettarız & rsquo; tüm yol boyunca bağlılık. "Akıllı en iyisidir!".

 

IMA Uluslararası Yarışması 2014 E Grubu İlk 3 Kazananlarının Görüşü

Çocuklarımızın daha iyi düşünme yeteneğine sahip olduğunun farkındayız ve bu onların öğrenme süreçlerine değer katar. Örneğin, İngilizce veya Malayca kelimeleri hızlı bir şekilde ezberleyebilirler. Birkaç yıllık IMA Programı eğitiminden sonra çocuklarımız Matematik veya diğer konulardaki soruları yanıtlarken hızlı yanıt alacaklar. Öğretmenlerine de teşekkür ederiz & rsquo; IMA Programının öğretiminde çaba sarf etmek. "Akıllı, Akıllı, Seni Seviyorum!".

IMA Uluslararası Yarışması 2014'ün Görüşü D Grubu İlk 3 Kazanan

Bu, IMA Uluslararası Yarışması'nın çocuklarımız için ikinci katılımıdır. Yaklaşık iki buçuk yıldır IMA Programını öğrendiler. Yarışmadan önce teşvik ve sürekli uygulama sağlayan öğretmenlerine teşekkür ederiz. IMA Programı ile çocuklarımızın hafıza gücü geliştirildi ve yazım öğrenme ve matematiğe hızla hakim oldular. Örneğin, çarpma sorularının alıştırmalarını erken yaşlarında yapabilirlerdi.

IMA Uluslararası Yarışması 2014'ün Görüşü C Grubu İlk 3 Kazanan

Çocuklarımızın sadece İMA Programını kısa sürede öğrenmiş olmalarına rağmen kupaları kazanmalarına oldukça şaşırdık. Öğretmenleri bizi yarışmaya gitmeye teşvik etti çünkü soruları hızlı bir şekilde yapabildiler. Bu nedenle denemek istiyoruz. Öğrencimin IMA Programını öğrenmede yüksek derecede uyum yeteneği ve tutumu var. Kardeşi de bir ödül aldı. Bu nedenle, daha fazla ebeveyni, çocuklarını rekabette keşfetme fırsatı vermeleri için teşvik ediyoruz.

IMA Uluslararası Yarışması 2014 B Grubu İlk 3 Kazananlarının Görüşü

Çocuklarımızın IMA Programını çok sevdiklerini çünkü sınıfta keyif aldıklarını fark ediyoruz. Öğretmenleri sayesinde çocuklarımız çalışmalarında ilerleme kaydedeceklerdi.

IMA Uluslararası Yarışması 2014'ün Görüşü A Grubu İlk 3 Kazanan

Çocuklarımız yaklaşık bir yıldır IMA Programını öğrendi. Konsantrasyon yetenekleri geliştirildi ve herhangi bir görevi yerine getirirken eskisinden daha sabırlı olacaklarını gördük.

Yarışmada en yüksek başarıya sahip olmaları için onları motive ettikleri için çocuk eğitmenlerimize şükranlarımızı sunmak istiyoruz. Eğitmenler kendileri için çalışmalar yapmaya devam etti ve yarışma sırasında daha fazla soru yapıldı. Aşamalı IMA Programının, birçok şeyi kolayca ezberleyebildikleri için hafıza güçlerine yardımcı olduğunu bulduk. Biz hala cevapları hesaplarken çoğu zaman hesaplama cevapları hızlı bir şekilde çıkıyor. Ayrıca, INTELLIGENT'teki tüm personelin çok enerjik olduğunu düşünüyoruz, görevlerinde şevklerini gösterdiler. Intelligent'ı seviyoruz!

Mısır'dan geliyoruz. Akıllı Eğitim Grubu'nun düzenlediği yarışmaya ikinci kez bu. Öğrencilerimizle gurur duyuyoruz çünkü beklenmedik üç kupayı kazanmada harika işlerini başardılar. İnceleme ve uygulama için zaman harcama konusunda harika bir iş çıkardılar. IMA Programı uygulamaları sırasında çok odaklanırlar. Bu nedenle yaptıklarını hak ediyorlar. Kısacası, bu hayatımızın en güzel günü."Doğu, Batı, AKILLI en iyisidir"

Johor Bahru'danız. Yarışmada altı yaşındaki oğlumuz üçüncülük ödülünü kazandı. O çok heyecanlı. Oğlumun Matematiğinde gelişme var. Kendinden daha emin çünkü hızlı sayabilir. Ayrıca öğretmeni Bayan Candy'ye yarışmada elinden gelenin en iyisini yapması için onu eğitmek için çaba sarf ettiği için teşekkür ederiz.

Çocuklarımız, 2012 Akıllı Uluslararası Zihinsel Aritmetik Yarışması'nda ilk 3 kazanan olarak ödüllendirildikleri için çok mutlular. IMA'yı öğrendikten sonra çocuklarımız Matematiği çok geliştirdi. Çok hızlı hesap yapabilirler. Ayrıca program, özellikle aralarında olumlu öğrenme yanıtı alan Yaratıcı Düşünme Eğitimi başta olmak üzere doğru beyinlerinin kullanımına ışık tutuyor.2012 Intelligent International Competition'a katıldığımız için mutluyuz. Katılan tüm öğrenciler çok heyecanlı. Yarışmanın Intelligent Education Group yönetimi tarafından iyi organize edildiğini düşünüyoruz. Hazırlık çalışmaları yarışmadan yarım yıl önce yapılmıştır. Tüm çabaları için teşekkür ederiz.Ayrıca, yeni neslimize gerçekten yardımcı olduğu için bu programı bu yıllarda geliştirdiği için araştırma ve geliştirme departmanını da takdir ediyoruz.Biz Türkiye'deniz. Bu yarışmaya ilk kez katılıyoruz. Bu büyük ailenin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Bu muhteşem yarışma başarıyla gerçekleştirildi. Yönetim ve eğitmenler de harika. Yarışmada kaybeden yok. Hepsi kazananlar, çok teşekkür ederim.
Carolyn muazzam bir şekilde gelişti, Matematik konusunda daha dikkatli ve Collin'in okulundaki öğretmen, Collin'in Matematik konusunda çok hızlı olduğu yorumunu yaptı.Collin ve Carolyn yaklaşık bir yıldır Akıllı Zihinsel-Aritmetik derslerine katılıyorlar. Ve okuldaki matematikte çok gelişme görebiliyorum. Ve okuldan hoşlanıyorum, öğretmenlerin çok cana yakın olması, sınıfların derslere iyi hazırlanmış olması ve okuldaki derslerden zevk almaları. ebeveynler çocukları Akıllı Zihinsel-Aritmetik derslerine kaydettirecekler, çünkü okul müdürü ve oradaki personel çok arkadaş canlısı ve hepsi çok profesyonel. Ve eminim çocuklarınız da benim çocuklarım gibi fayda sağlayacaktır.

Oğlumuz Syamir Akmal iki yıldır Zihinsel-Aritmetik öğreniyor. Bu iki yıl boyunca pek çok gelişme kaydedildi. Çalışması da gelişti. Ayrıca konsantrasyon gücü ve matematiksel yeteneği çok iyidir. Aslında, şu anda Birincil Bir'de ama çarpma hesaplamasında iyi bir ustalığı var. Bu yıl ortası döneme kadar çok gelişti. Syamir şu anda orta seviyede. IMA kursu kesinlikle sadece çalışması için değil aynı zamanda geleceği için de iyidir. Ebeveynler olarak, her zaman onun zihinsel aritmetiğini uygulamaya çalışırız. Örneğin, alışverişe gidersek, ondan (fiyatı) hesaplamasını isteriz. Ve çabucak başarabilir. "Bu IMA dersini aldığımız için sevinçliyiz ve ikinci oğlumu da kaydettireceğiz çünkü birçok avantajı var".

En büyük oğlumuz Kelvin ve ikinci oğlumuz Keith, bir yıldan fazla bir süredir IMA öğreniyor. Başlangıçta birçok sorunla karşılaştılar. Çünkü onlar hala K1'deydi. Öğretmenler tarafından sabırla öğretildikten sonra IMA'ya ilgi duymaya başladılar. Hafıza ve dikkat güçlerinin daha da güçlendiğini fark ettim. Kevin şu anda İlkokulda. Matematiklerinde her zaman% 100 puan alır. IMA'nın ona çok yardımcı olduğunu gösteriyor. Keith ayrıca IPS (Intelligent International Fonetik Semboller) sınıfına da katıldı. İngilizcelerine de yardımcı olur. Okul sınavlarında oldukça yüksek not alıyorlar. Intelligent'teki öğrenme ortamından da memnunum. Örneğin birkaç ay sonra merkez farklı bir dekorasyona sahip olacaktır. Ortam çok temiz ve rahat. Bazen, öğretmenler çok katıdır, çünkü bu, çocukların öğrenme tutumları tembelleştiği için olabilir. Ancak ödüller ve cezalar öğretmenler tarafından da verilecek. Bazen çocuklarıma küçük bir hediye veya tatlılarla ödüllendirilecek. Çocuklarımı öğrenmeye ilgi duymaya teşvik ediyor. Akıllı Zihinsel-Aritmetik alanındaki tüm öğretmenlerin çocuklarıma öğretmek için çok sabırlı oldukları için minnettarım. Okulda iyi sonuçlar almalarını sağlar. "Hem oğullarım hem de öğrenimlerinde iyi performans gösteriyor. Bu kursu öğrenmesi için en küçük oğluma da vereceğim".Bu yarışmaya ilk kez katılıyorum. Büyük bir olay olmasına şaşırdım, büyük bir aile gibi görünüyor. Intelligent Education Group üyelerinden biri olarak benim için onur olduğunu söylemekten gurur duyuyorum. Yine de harika bir program çünkü IMA eğitmenleri bize sadece teorik kısımları vermekle kalmıyor, aynı zamanda gerçek dünyada nasıl çalıştığına dair pratik kısımları da paylaşıyor. Açıkçası, nitelikli bir eğitimci olma yolunda bilgi ve tecrübemi zenginleştirdi. Teşekkürler AKILLI ve AKILLI'yı seviyorum.
Zihinsel-Aritmetik kursuna 5 yaşımdan beri katıldım. İlk başta, oldukça zor buldum. Ancak birkaç ay sonra kurstan çok keyif aldım. Söylendiği gibi, "pratik mükemmelleştirir". Sonunda bu kursu başarıyla tamamladım. Zihinsel-Aritmetiği öğrendikten sonra matematik becerilerimin çok geliştiğini görüyorum. Zihinsel-Aritmetik özellikle cevapları kontrol etmek için çok kullanışlıdır. Hatta okuldaki matematik yarışmalarında birçok ödül kazandım. Ayrıca düşünme becerim de çok gelişiyor. Kendimi gerçekten şanslı hissediyorum ve bana zihinsel aritmetik öğrenme şansı verdiği için aileme teşekkür etmek istiyorum. Bu uluslararası yarışmada şampiyon oldum. Bu vesileyle beni bu yarışma için eğiten hocama teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca bu yarışmada bana destek olan aileme de teşekkür etmek istiyorum. Teşekkür ederim!

En büyük kızımız yarışmada şampiyonluğu elde ettiğinde bizi şaşırtıyor. Bundan heyecanlı ve mutluyuz çünkü sadece birkaç ay eğitim aldıktan sonra ilk yarışmasında bu kadar başarılı olmasını beklemiyorduk. En küçük kızımın aynı zamanda En İyi 40 Ödülü kazananlarından biri olması beklenmedik bir durum. Kızımızla gurur duyuyoruz. Bu vesileyle, Akıllı Eğitim Grubuna ve kızlarımızı yetiştirmek için büyük emek harcayan öğretmenlere şükranlarımızı sunuyoruz. Çok teşekkür ederim.

Oğlum adına bu fırsatı okul müdürü Yeoh Khar Moy ve eğitmeni Intelligent Mental-Arithmetic (IMA) Desa Tebrau'ya götürmek istiyorum. Bilgili, yenilikçi öğretim yönteminiz, bakım veren profesyoneller, oğlumun 26 ARALIK 2010 tarihinde Persada Johor'da kısa bir süre içinde düzenlenen Uluslararası Akıllı Zihinsel-Aritmetik Uluslararası Yarışması 2010'da (Grup D) bir "Şampiyon" olarak elde etme becerisini ortaya koyuyor. Oğluma gerçekten bağlılığınız ve sabrınız büyük başarıya ulaştı. Hiç inanmadım, oğlum 29 Kasım 2009'da IMA Desa Tebrau'ya katılmaya başladı. Gelişimi tamamen iki eğitmen tarafından sağlandı. Bu nedenle, çocuklarıma olan katkılarından dolayı Bayan Yeoh ve Yasemin Hanım'a bir kez daha içtenlikle teşekkür ediyorum.Bana Akıllı Eğitim Grubu'na üye olma fırsatı verdiğiniz için minnettarım. 2010 Akıllı Zihinsel Aritmetik Uluslararası Yarışması'nda "En İyi Performans Merkezi" ve "En İyi Eğitmen" ödüllerine layık görülmekten gurur duyuyorum. Tmn Bukit Mutiara'daki tüm personel adına, kaliteyi sağladıkları için merkezdeki personele teşekkür ederim. büyümemize ve gelişme sağlamamıza yardımcı olacak geniş bir platform. Ayrıca, yönetimin takdir, güven ve hoşgörü ile merkezdeki eğitmenlerin bağlılığını da takdir ediyoruz. Ayrıca merkezimdeki eğitmenlere, özellikle de Bayan Yam Zi Wei'ye geçmişte ve bugünlerde gösterdikleri çaba ve özveriden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Bu arada sınıfta sıkı çalışırken kahkahayı paylaşan veliler ve öğrenciler tarafından verilen destek ve işbirliğine teşekkür ediyorum. Bu, bizi ileriye götüren birincil itici güçtür. Onur yavaş yavaş kaybolacak olsa da, devam etmemiz için bize ilham veren, onaylama ve kabullenmedir. Eksiklerini artırmaya, kaliteyi ve kabiliyetini artırmaya ve merkezimizin gelişimine kudret ve ana ile katkıda bulunmaya hazırız, çok teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz! Intelligent Education Group'un zafere giden yolda başarılı ve başarılı olmasını diliyorum.Öncelikle, Intelligent Education Group'taki tüm franchise'lar arasında en iyi on performans merkezinden biri ve en iyi dört performans eğitmeni olarak hem anlamlı ödülleri alan merkezimizi temsil etmekten mutluluk duyuyorum. Bana IMA Franchise olma fırsatı veren Bay SAM TAI'ye (Genel Müdür) teşekkür ederim. Bay Sam ve Bayan Liau tarafından verilen rehberlik ve tavsiyeler, öğretim merkezimin başarı kilometre taşında çok önemli bir rol oynamaktadır. Bununla birlikte, bu unutulmaz yolda hıçkırık ve eksiklikler meydana gelir. Ayrıca, ebeveynlerin İMA'ya olan desteği ve güveni ve tüm öğretmenler arasındaki işbirliğine bağlılık olmasaydı, buradaki hepinize minnettarlığımı ifade etme fırsatım olmazdı. Desteğiniz, güveniniz ve cesaretinizle, öğretmenlik kariyerimde elimizden gelenin en iyisini yapmak için daha fazla çaba göstereceğiz. Son olarak, umarım tüm eğitmenler benimle birlikte büyüyebilir. Tüm ebeveynlerimiz IMA Programından yararlanmaya devam etsin.Özenle uygulama yaparken endişeli, heyecanlı ve mutlu hissederek, bienal yarışmasında atılımı aramayı hedefledi. Eğitim süresince sayısız yenilgi yaşansa da çocuklar pes etmediler, bunun için çabaladılar. Cesur ve ısrarcı ruhlar eğitmenlerin beğenisini kazandı. Yarışma köşeyi dönerken çocuklar yarışmada sadece 8 dakika boyunca egzersizleri enerjik bir şekilde uyguladılar. Hocalarımız, yarışma günü çocukların görünümünde gerginlik gösterirken çocuklar için endişeliydi. "1, 2, 3, Başla!" Duyurulduğu anda, zihinsel hesaplama grubundaki çocuklar akıllarında hesaplanırken, abaküs hesaplama grubundaki çocuklar, cevapların sonuna kadar kırmızı ve sarı abaküs ile sürekli hesaplar. müzik. Ebeveynlerin işbirliği ve çocukların çabaları sayesinde bu yarışmada birçok ödül kazandık. Çocukların ödül verme aşamasına geçip, başlangıç ​​döneminde hayatlarında güzel ve akılda kalıcı bir sayfa bırakmaları sevinçlidir. Akıllı Eğitim Grubu tarafından verilen uygulama ve rehberliği burada takdir ediyoruz. Eğitmenlerimiz çok sayıda öğretim bilgisi ve deneyimi ve hatta sonsuz onur elde ettiler. Bir sonraki yarışmada da öne çıkmayı umuyoruz.

Yaşasın, AKILLI! Hadi, Kulai!