IMA Abacus Mental Arithmetic, Kids Learning, Children Learning, IMA Academic, Sensory, Programmes, Foundation, Education, Creative Thinking, IMA, Abacus, Mental Arithmetic, Centre, Franchise, Learning Centre, Children Learning Centre, Enrichment Centre, Mental Arithmetic Learning Malaysia, Abacus Learning Malaysia IMA Abacus Mental Arithmetic, Kids Learning, Children Learning, IMA Academic, Sensory, Programmes, Foundation, Education, Creative Thinking, IMA, Abacus, Mental Arithmetic, Centre, Franchise, Learning Centre, Children Learning Centre, Enrichment Centre, Mental Arithmetic Learning Malaysia, Abacus Learning Malaysia
Şirket Tanıtımı Şirket Geçmişi Şirket Çalışanları Şirket Kilometre Taşları Şirket Görüşleri Şirket Sorumluluğu Şirket Tamamlanması Şirket Ödülleri ve Tanıma
Kapat  X

Intelligent Şirket Çalışanları

 

Profesyonel bir eğitim kurumu olarak, profesyonel ve güçlü bir eğitim grubuna sahip olmak, hedefi gerçekleştirmenin en iyi yoludur. Öğretim kalitesini garantilemek için, istihdam ettiğimiz program eğitmenlerinin profesyonel eğitimden geçmesi gerekir. Ayrıca, nitelikleri ve tüm öğretim yöntemleri, Intelligent küresel merkez ofisi tarafından onaylandı.

Sadece abaküs kullanarak öğrencinin hesaplama yeteneğini vurgulamakla kalmıyoruz, aynı zamanda bir taşla iki kuş öldürmek amacıyla sağ beyinlerini eğitmek ve geliştirmek için çalışıyoruz. Bu nedenle, profesyonel eğitmenlerimiz, çocukların rahatlatıcı bir ortamda en iyi rehberliği elde etmelerini sağlayan öğretim kalitesi ve rahatlatıcı öğretim yöntemlerini sıkı bir şekilde kontrol etmektedir.

Kurs birçok seviyeye bölündüğünden, program eğitmenlerinin en iyi öğretim yöntemini kavramaları için küresel müdür ofisinde periyodik olmayan bir şekilde eğitim kursuna katılmaları gerekmektedir. Bu arada, Intelligent programındaki her seviyenin sınavını tamamlayan ve geçen eğitmene sertifika verilecektir.

 

Personel Eğitimi
Intelligent eğitim grubu, program eğitmenlerine sürekli mesleki eğitim kursu sağlar. Öğretmeye başlamadan önce tam hazırlıklar yapmalarına yardımcı olur.


Bu eğitim kursları, yönetim eğitimi, Intelligent Programı öğretim tekniği, pratik eğitim, terfi, sunum ve çalışan eğitiminden oluşur. Abaküs ve Zihinsel–Aritmetik programında deneyim, bilgi veya beceri eksikliği olanlara fayda sağlayacaktır.

Bir başvurunun onaylanması ve eğitmen sözleşmesinin başarılı bir şekilde imzalanması üzerine eğitmenlere bir dizi yoğun eğitim programı sağlanacaktır. Eğitim süresi boyunca, işletmenin özellikleri, yönetim sistemi, hukuku ve pazarlaması ile ilgili tüm detaylar tartışılacak ve yönlendirilecektir.

 

Kariyer Fırsatları
Doğru tutumla Intelligent eğitim grubu her şey mümkündür. Eğitime büyük yatırım yapıyoruz ve tüm eğitmenlerimiz için çeşitli programlar sunuyoruz. Amacımız her zaman en iyiyi korumak ve ödüllendirmektir.


Bu nedenle, her yıl şirketin yönetim pozisyonlarının çoğu dahili terfiler ve transferler yoluyla doldurulmaktadır. Şu anda, dünya çapında geliştirilmekte olan 300'den fazla franchise projemiz var, bu nedenle fırsatlar sonsuzdur.

Intelligent eğitim grubu, Güneydoğu Asya, Asya, Avrupa ve Orta Doğu'da genişliyor. Bu, öğretmekle ilgilenen insanlar için çok sayıda kariyer fırsatı olduğu anlamına gelir.

AKILLI ailesi birçok farklı geçmişe sahiptir. Daha önce birçok alanda çalıştılar ve çok fazla öğretmenlik tecrübeleri var. Ayrıca, öğrencilere değerleri ve becerileri öğretme tutkusunu paylaşıyorlar ve hızla değişen bir ortamda ellerinden gelenin en iyisini yapmalarına yardımcı oluyorlar.