IMA Abacus Mental Arithmetic, Kids Learning, Children Learning, IMA Academic, Sensory, Programmes, Foundation, Education, Creative Thinking, IMA, Abacus, Mental Arithmetic, Centre, Franchise, Learning Centre, Children Learning Centre, Enrichment Centre, Mental Arithmetic Learning Malaysia, Abacus Learning Malaysia IMA Abacus Mental Arithmetic, Kids Learning, Children Learning, IMA Academic, Sensory, Programmes, Foundation, Education, Creative Thinking, IMA, Abacus, Mental Arithmetic, Centre, Franchise, Learning Centre, Children Learning Centre, Enrichment Centre, Mental Arithmetic Learning Malaysia, Abacus Learning Malaysia
Şirket Tanıtımı Şirket Geçmişi Şirket Çalışanları Şirket Kilometre Taşları Şirket Görüşleri Şirket Sorumluluğu Şirket Tamamlanması Şirket Ödülleri ve Tanıma
Kapat  X

Intelligent Şirket Geçmişi


Kuruluşundan bu yana sağlıklı büyüyoruz. Sağlıklı büyümemizin anahtarı, çalışanlarımızın birleşik ekip ruhudur. Şirketimiz, öğrencilerin zihinsel yeteneklerini geliştirmelerine ve tüm bayilerimizin kariyer gelişimlerinde hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan programlar sunmaya çalışmaktadır. Dünya çapında genişleyen zenginleştirme franchise merkezleri ağıyla eksiksiz bir franchising sistemini başarıyla kurduk. Tüm dünyadaki öğrencilere programlar sağlamak için bir franchise sistemi kurmak. Programların sürekli gelişimi, zihinsel yeteneğin geliştirilmesiyle ilgilidir.

 

Görevimiz
Yaşamları genişletmek ve zenginleştirmek ve hem akademik hem de kurumsal düzeyde kalitenin sürekli iyileştirilmesini sürdürmek amacıyla yurtiçi ve yurtdışında franchise merkezi aracılığıyla kapsamlı bir zihinsel gelişim programları dizisi sunmaya çalışın.

 

Vizyonumuz
Bireyler ve iş dünyası için çocuk Abaküs ve Zihinsel-Aritmetik eğitimi ve franchising geliştirme alanlarında dünyanın her yerinde profesyonel eğitim, bilgi ve danışmanlık hizmetleri veren lider bir kuruluş olmak.

 

Akıllı Zihinsel-Aritmetik programı, bir çocuğun İki El Abaküs Zihinsel-Aritmetik öğretme yöntemini benimseyerek hem sol hem de sağ beyinlerini geliştirmesini sağlar. Aynı anda hesaplamak için sol ve sağ ellerini kullanarak, uyarıcı üretecektir. Normalde sağ beynini yeterince kullanmayanlar için etki. Okul çağındaki çocuklar için, bu yöntem hesaplama, tepki verme, konsantrasyon ve hafıza yetenekleri ve yeteneklerinde onlara büyük yardımcı olacak ve bu da onların beyin güçlerini ve beyin güçlerini dengelemelerine yardımcı olacaktır. hem sol hem de sağ beyinlerinin işlevini güçlendirirler.

 

Ayrıca, Yeni dönem abaküs kullanılarak öğretilen en son öğretim yöntemini ve öğrenme hızı olan Formül dışı, Gizli beceri, Dijital uygulama ve Flash kartlar uygulamasını da benimsiyoruz. Geleneksel olandan 6 kat daha hızlı. Bu yenilikçi yöntemlerle çocuklar, herhangi bir formülle uğraşmak zorunda kalmadan daha rahat bir ortamda zihinsel-aritmetik sanatında ustalaşabilecekler.

Yarışma ve sınavın katılımıyla birlikte hem sol hem de sağ beyin gelişimine yardımcı olacak, her iki eliyle ünlü abaküs manipülasyon tekniğimizle öğrenciler güvenlerini ve konsantrasyonlarını geliştirecek; taklitten çevikliğe ve kendi kendini motive eden; zayıf tavırdan öğrenme düşkünlüğüne; dikkatsizlikten odaklanmaya; Düşük benlik saygısından gerçeğe ve özgüvene.

Ayrıca, öğretim kalitesini garanti altına almak için, istihdam ettiğimiz program eğitmenlerinin her kademe için mesleki eğitimden geçmeleri ve geçmeleri gerekmektedir, eğitimin sınavını tamamlayan ve geçen eğitmene aynı anda sertifika verilecektir.

 

Şu anda, işimizi genişletiyoruz ve aday bireyleri franchise işini Malezya pazarında ve denizaşırı ülkelerde yürütmeye davet etmeyi umuyoruz. Ek olarak, programlarımıza güveniyoruz ve potansiyel pazarın hala büyüdüğüne inanıyoruz; dolayısıyla kendimizi franchise'ların daha da genişletilmesine adıyoruz. Ayrıca, programlarımızı daha yüksek bir akademik performansa yönlendirmeyi umuyoruz.tüm değerli üyelerle birlikte.