IMA Abacus Mental Arithmetic, Kids Learning, Children Learning, IMA Academic, Sensory, Programmes, Foundation, Education, Creative Thinking, IMA, Abacus, Mental Arithmetic, Centre, Franchise, Learning Centre, Children Learning Centre, Enrichment Centre, Mental Arithmetic Learning Malaysia, Abacus Learning Malaysia IMA Abacus Mental Arithmetic, Kids Learning, Children Learning, IMA Academic, Sensory, Programmes, Foundation, Education, Creative Thinking, IMA, Abacus, Mental Arithmetic, Centre, Franchise, Learning Centre, Children Learning Centre, Enrichment Centre, Mental Arithmetic Learning Malaysia, Abacus Learning Malaysia
Şirket Tanıtımı Şirket Geçmişi Şirket Çalışanları Şirket Kilometre Taşları Şirket Görüşleri Şirket Sorumluluğu Şirket Tamamlanması Şirket Ödülleri ve Tanıma
Kapat  X

Intelligent Şirket Tanıtımı

 

Intelligent eğitim grubu 1997 yılında kurulmuştur. Bugün bir öğrenme merkezinden Zihinsel-Aritmetik eğitim grubuna geçişle Abaküs ve ZihinselAritmetik eğitimini desteklemiştir; Abacus ZihinselAritmetik sadece özel sektöre, ebeveynlerden ve halk üyelerinden ezici tepkiler alan, ancak aynı zamanda resmi makamlardan takdir gören bir eğitim kurumuna. 2007 yılında, Intelligent resmen Çin'deki Dünya Abaküs ve ZihinselAritmetik Derneği'nin WAAMA konsey üyesi oldu. Bu yıllar boyunca, kurs içeriklerimizi yerel Abacus & amp; ZihinselAritmetik. Kurs eğitmenlerimiz, öğrencilerimizin en iyi öğretim yöntemleriyle öğretilebilmesi ve etkili bir şekilde öğrenebilmesi için etkili öğretim yöntemlerini elde etmek için günler ve geceler çabalamaktadır.

AKILLI, Akıllı ZihinselAritmetik Kursu sunar. Öğrencilere öğretmek ve eğlenceli bir ortamda güçlü bir temele sahip olmalarını sağlamak için benzersiz öğretim yöntemlerini benimsiyoruz.

Yeni Dönem Abaküs un telif hakkı Intelligent Education Group'a aittir. Renklerin bir tür psikolojik etkisidir. Sağ beyin, ışığa duyarlı görme yoluyla kırmızı ve sarı renklere daha yüksek bir duyarlılığa sahip olacaktır. Aynı zamanda serebrumun boncuklar için net bir hayal gücü oluşturmasına yardımcı olur, sağ beyin görüntülerinin konsantrasyonunu güçlendirir ve çalışma verimliliğini artırır.

 
Şu anda, işimizi genişletiyoruz ve istekli bireyleri franchise işini malezya pazarında ve denizaşırı ülkelerde yürütmeye davet etmeyi dört gözle bekliyoruz. Ek olarak, programlarımızı şiddetle tavsiye ediyoruz ve potansiyel pazarın hala büyüdüğüne inanıyoruz; bu nedenle, franchise işinin daha da genişletilmesine kendimizi adıyoruz. Ayrıca tüm değerli üyelerimizle birlikte programlarımızı daha yüksek bir akademik performansa ulaştırmayı umuyoruz.
 

 PI 20082774  –  UI 20082774  –  UI 2016600005GRANT NO : MY – 147813A  –  MY – 197338A